Blog yazılarımı okumadan önce..

Lütfen blog yazılarımı okumadan önce aşağıdaki yazımı okuyunuz.

Kendini geliştirme ve kendini mutlu etme konusunda elinden gelenin her zaman fazlasını yapmaya çalışan ve sonunda da muvaffak olmuş bir kişi olarak, kimseye “kendi doğrumu öğretmeye çalışma” ya da “ ben denedim siz de deneyini anlatma” gibi bir yaşam amacım olmadı.

 

Tüm blog yazılarım ve sitemde paylaşmış olduğum tüm uygulamalar yeni bir icat  değildir. Yazdıklarım herkesin bildiği, internete başlık olarak girildiğinde binlerce türden makalesi çıkan, her türden sosyal toplantıların göz bebeği olmuş, herkesin bir şekilde haberdar olduğu/bildiği ve doğru zamanda ve yerde herkesin karşısına çıkan/çıkmayı bekleyen konular. Bununla birlikte, pratiğe dökülmesi de çok kolay olmayan büyük başlıklar.

İçimdekileri ortaya koyduğum her yazım, kendi deneyimlerimden, kendi deneyimlerimin sonuçlarından doğmaktadır ve huzur ve mutluluğumun farkına vardığım anlarda da, paylaşımcı karakterimle birlikte kaleme dökülmektedir.

Herkesin doğrusunun ve kendisine iyi gelenin farklı olduğunu çok iyi biliyorum. Okuduğunuz her yazımın  bu farkındalıkla okunmasını, içinden minik te olsa bir noktayı “kendinize ışık yapmanızı", her yazımda “kendi doğrularınızı yakalamanızı” ve her yazımın "doğru zamanda ve yerde karşınıza çıkmasını" diliyorum.

Sevgiyle,

Nergis KAYGAS