Negatif enerjili ortamları nasıl anlarız?

Eğer evinize girdiğinizde huzursuzluk, sürekli bir uyuma hali, halsizlik vb.durumlar yaşıyorsanız çok büyük itimalle evinizde negatif enerji var denilebilir.

Daha önce bloğumda paylaştığım yazılarımda da, herşeyin enerjiden oluştuğunu ve evrenin iletişim dilinin enerji olduğundan bahsetmiştik. Gün içerisinde o kadar çok insanla iletişim halinde oluyoruz ki, o kadar insanın yaymış olduğu frekanslardan etkilenmemek mümkün değil. Bindiğimiz otobüsler, alışveriş yaparken orada bulunan insanlar da dahil tanıdık tanımadık her insanın enerjisinden etkileniriz. Hele ki enerji alanınız güçsüzse bu enerjileri olduğu gibi hayatınıza çekebilirsiniz.

Peki enerjimizin ya da bulunduğumuz yerin enerjisinin düştüğünü nasıl anlarız?

 

Bunu anlamanın en kolay yöntemlerinden biri bir bardağın üçte biri kadarına deniz tuzu, üçte ikisine sirke, kalanına da su koayarak suyu odanızın bir yerine (görünmeyen bir yer olursa iyi olur) koymanız ve yerinden hiç kıpırdatmadan ertesi gün içinde suyu gözlemlemeniz. Eğer su aynen bıraktığınız gibi duruyorsa evinizin enerjisi gayet iyi durumda demektir. Eğer suda lekelenmeler ve ya renk değişikliği görürseniz bilin ki o odada negatif enerji vardır. Bu durumda suyu hemen tuvalete dökün ve sifonu çekin.(Kullandığınız bardağı bir daha kullanmazsanız iyi olur)

Evdeki enerjiyi temizlemenin yollarını bu sayfadaki yazılarımda bulabilirsiniz.

Nergis Kaygas

Adaçayı mucizesi

Belki ninelerinizden, anneanne, babaannelerinizden de görmüş olabileceğiniz en etkili enerji temizleme yöntemlerinden biridir.

Öncelikle evdeki tüm pencereleri açın. Bir tutam adaçayını (sıkı bir top haline getirerek) toprak bir kabın içinde yakın. Yanan adaçayını öncelikle kendi vücudunuz üzerinde sonrasında da evin tüm odalarında (Tüm köşeler, mobilya altları, dolap içleri vs..) dolaştırın. Tüm odaları gezdikten sonra bir 5 dk. kadar bekleyip, tüm odaların camlarını kapatın. Yanan adaçayını sönene kadar evin bir köşesine koyun.

Nergis Kaygas

 

 

 

1 / 2

Please reload